75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

Firma UNIA powstała w Koszalinie w maju 1990 roku.

Posiadamy biura w Koszalinie, Człuchowie, Kołobrzegu i Szczecinku. Zatrudniamy około 250 osób, w związku z tym znajdujemy się w gronie średnich przedsiębiorstw w regionie zachodniopomorskim. Pragniemy być nadal postrzegani jako SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE. Ten cel osiągamy poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych.

 

Głównym atutem Spółki jest wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala na dostosowanie rozwiązań organizacyjnych do potrzeb Klienta.

Różnorodność wykonywanych usług w ofercie zapewnia kompleksową obsługę w zakresie:

• ochrony osób i mienia;
• czystościowo-porządkowych;
• szkoleń;
• strzelectwa (organizacji treningów i zawodów strzeleckich).

Posiadamy Certyfikat Jakości w zakresie Systemu Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

Uzyskanie certyfikatu jest efektem utrzymywania wysokiego poziomu jakości świadczonych usług i wytwarzanych towarów oraz sprostania wymaganiom rynku.  

Skupiamy się na potrzebach Klientów i systematycznie badamy poziom zadowolenia z dostarczanych wyrobów i usług. Z pozyskanych informacji wyciągamy wnioski do dalszej pracy nad podnoszeniem standardów obsługi.

Siłą naszej firmy są przede wszystkim pracownicy. Dziękujemy za wytrwałość i kreatywność z jaką od 30.stu lat angażują się w rozwój firmy. To dzięki kompetentnym pracownikom świadczymy usługi w sposób przyjazny, profesjonalny i terminowy.

 

Unia Sp. z o.o. w Koszalinie - Niezawodny Partner w realizacji Twoich celów od 1990 roku!