75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

SPRZĄTANIE KAŻDEGO RODZAJU WNĘTRZ

Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz budynków w dużych obiektach komercyjnych, to nasz flagowy produkt. Zlecenia realizujemy w obiektach bankowych, przemysłowych, produkcyjnych, handlowych, biurowych, opieki zdrowotnej, hotelowych, oświatowych, sportowych oraz rekreacyjnych. Sprawdzony i przeszkolony personel, odpowiednio wyselekcjonowane środki chemiczne oraz stały nadzór nad realizacją – to nasza recepta na skuteczne sprzątanie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy sprzątanie jednorazowe lub cykliczne z indywidualnie dostosowanym zakresem prac porządkowych.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na branżę i rozmiar obiektu. Zapewniamy bieżące utrzymanie czystości wewnątrz budynków według wypracowanych standardów.
Specjalizujemy się również w impregnacji i konserwacji posadzek (polimeryzacja) polegającej na okresowym doczyszczaniu maszynowym oraz nałożeniu nowej warstwy zabezpieczającej powierzchnię i ułatwiającej codzienne sprzątanie.

 

SPRZĄTANIE PO REMONTACH

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie oraz doczyszczanie po-inwestycyjne  przed oddaniem obiektu do użytku. Zapewniamy efektywne sprzątanie maszynowe oraz mycie okien i przeszkleń, również na wysokości metodą Puraqleen.
Realizowane przez nas prace porządkowe dedykowane są  klientom biznesowym i instytucjom użyteczności publicznej.

Usługa sprzątania zawiera pełen zakres czynności, poprzez:
• mycie okien, drzwi;
• doczyszczanie posadzek;
• pranie wykładzin;
• czyszczenie glazury i armatury sanitarnej.

Sprzęt mechaniczny dobieramy indywidualnie do potrzeb sprzątanego obiektu. Dysponujemy:
• wysokoobrotowymi maszynami czyszczącymi, szorowarkami, polerkami;
• odkurzaczami przemysłowymi;
• urządzeniami do czyszczenia wysokociśnieniowego.

Z użyciem profesjonalnych środków czystości i sprzętu doprowadzimy wnętrza do idealnej czystości!

 

 

 

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH

Wielki wpływ na pozytywny wizerunek obiektu ma stan czystości terenu zewnętrznego.
Składa się na niego teren zielony, ciągi piesze, parkingi oraz drogi komunikacyjne. Dostosujemy otoczenie do Państwa oczekiwań.

Oferujemy:
• zamiatanie chodników i dróg dojazdowych;
• koszenie i grabienie trawy wraz z wywożeniem odpadów;
• utrzymanie w czystości terenów przyległych do obiektu;
• odśnieżanie chodników i dróg dojazdowych.

Koszenie trawników oraz zamiatanie terenów zewnętrznych wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Wykorzystujemy do tego kosiarki spalinowe i podkaszarki żyłkowe oraz zamiatarki ręczne i spalinowe.
Nasze doświadczenie daje możliwość dostosowania usług utrzymania czystości wokół budynków do oczekiwań Klientów – rodzaju działalności, godzin pracy i rozwiązań organizacyjnych.

 

Uzyskaj więcej informacji, kontaktując się z Kierownikami usług czystościowo-porządkowych z poszczególnych lokalizacji (zakładka kontakt).