Unia
    Ochrona     Sprzątanie     Szkolenia     Strzelnica     Krawiectwo
Firma
Ochrona
Szkolenia

Strzelnica
Sprzątanie
Krawiectwo
Oddziały

Unia

 Strzelnica
IMPREZY STRZELECKIE DLA FIRM
Szanowni Państwo,
Strzelnica Imprezy Strzeleckie to niewątpliwie ciekawa i oryginalna forma rekreacji dla pracowników, pomocna także w budowaniu i umacnianiu pozytywnych cech zespołu. Pozwala na poznanie ludzi, zbudowanie lub poprawienie relacji w zespołach ludzi współpracujących. Rywalizacja na strzelnicy, często w pewnej reżyserowanej konwencji pod nadzorem instruktorów pozwala poznać ludzi i ich charaktery oraz zachowania. Samo przebywanie na strzelnicy pod opieką instruktorów wg rygorystycznych zasad bezpiecznego zachowania się, pozwala na wstępną ocenę człowieka, jego umiejętności słuchania, wykonywania zadań oraz koncentracji, umiejętności współdziałania z zespołem zadaniowym, a także odporności na czynniki stresujące.

Imprezy Strzeleckie są również świetnym sposobem budowania relacji pomiędzy współpracującymi firmami. Są one ciekawą alternatywą dla spotkań przy kręglach lub innych miejscach rozrywki. Są też ciekawym pomysłem na wypromowanie produktów wchodzących na rynek. Przeprowadzenie zawodów strzeleckich dla klientów lub dziennikarzy, może w niekonwencjonalny sposób zachęcić adresatów Państwa ofert do korzystania z Waszych usług. Może również stanowić ciekawą formę spotkań dla własnej lub zewnętrznej sieci sprzedaży. Natomiast forma zawodów wyzwoli nie tylko sportową rywalizację, ale zintegruje uczestników wokół osiągniętych wyników dając tym samym możliwość późniejszego dzielenia się wrażeniami.

Strzelnica Ciekawą propozycją jest organizowanie zawodów pomiędzy firmami z tego samego segmentu rynku. Mimo konkurowania ze sobą we własnej branży, rywalizacja sportowa pozytywnie służy nawiązywaniu więzi jak i budowaniu właściwych relacji biznesowych. Proponujemy zatem zorganizowanie między-firmowych zawodów strzeleckich. Wówczas konkurują między sobą pojedynczy reprezentanci firm lub kilkuosobowe zespoły. Reprezentacje takie mogą mieć możliwość wcześniejszego odbycia kilku treningów wprowadzających. Patronem imprezy może być firma biznesowo zainteresowana nawiązaniem relacji w danym segmencie rynku. Przebieg imprezy może być jedno lub kilku dniowy w określonych odstępach czasowych (eliminacje w dni powszednie, finał w sobotę lub łącznie w jednym dniu).

Unia spółka z o.o. przedstawia Państwu scenariusz integracyjnej imprezy strzeleckiej dla pracowników/ kontrahentów/ partnerów biznesowych. Proponowana forma imprezy:
 • Powitanie, czas dla patrona imprezy,
 • Zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa na strzelnicy oraz posługiwania się bronią,
 • Szkolenie praktyczne z zasad obsługi broni – wprowadzenie,
 • Część główna związana ze szkoleniem oraz rywalizacją strzelecką podczas której, każdy z uczestników spotkania pod okiem instruktora ma możliwość zapoznania się z bronią oraz po instruktażu oddania strzałów próbnych do tarcz;
  Rodzaj dostępnej broni oraz ilość przydzielonej uczestnikowi amunicji ustalana jest wcześniej z organizatorem imprez (w zależności od budżetu)
 • Po oswojeniu się z bronią i oddaniu strzałów próbnych każdy z zawodników ma możliwość przystąpienia do serii ocenianej.
 • Po zakończeniu strzelania przez wszystkich uczestników podawana jest punktacja a następnie przeprowadzany jest finał na podstawie, którego wyłonieni zostaną zwycięzcy poszczególnych konkurencji;
 • Po zakończeniu finałów poszczególnych konkurencji strzeleckich ogłaszane są wyniki oraz następuje rozdanie nagród.
 • Nagrodami mogą być przygotowane przez nas puchary z wygrawerowanym logiem firmy, dyplomy lub dowolnie inne nagrody zaproponowane przez organizatora (np.: trofea sportowe z umieszczonym imieniem i nazwiskiem zwycięzcy);
 • Po zakończeniu strzelania przez ostatniego z uczestników imprezy proponujemy przystąpienie do tak zwanej części "nieoficjalnej" połączonej z poczęstunkiem.
W zależności od oczekiwań organizatora odnośnie poczęstunku korzystamy z zaplecza gastronomicznego strzelnicy (kawiarenka, grill) lub zewnętrznych firm cateringowych.
Czas imprezy: od 1,5 do 5 godz.
Termin imprezy: do uzgodnienia
Minimalna ilość uczestników: 10 osób

Do dyspozycji są instruktorzy, którzy służą pomocą podczas pierwszego kontaktu z bronią i zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Zapraszamy również do nauki strzelania pod okiem instruktorów
(bez pozwoleń na broń!!!!!!!!):

poniedziałek - piątek w godzinach 15.00-20.00
sobota w godzinach 12.00-17.00
niedziela - nieczynne


W przypadku dodatkowych pytań i kalkulacji prosimy o kontakt:
Satysfakcja gwarantowana bez względu na pogodę!!!
Personalizacja
Współpraca
Panel

UNIA Spółka z o.o., 75-837 Koszalin, ul. Lechicka 23
tel: 943 424 035, fax: 943 423 505, e-mail: koszalin@unia.koszalin.pl
NIP: 6692516360, REGON: 321188475, KRS: 0000416807, Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 2.703.000,00zł
nr konta bankowego: Bank PEKAO S.A. II O. w Koszalinie 50 1240 3653 1111 0000 4188 1174
Admin © 2005-2017 Dariusz Czerwiński